środa, 19 grudnia 2012

"Jestem samosadystycznym świrem o pacyfistycznym nastawieniu..."Imię: Necro
Nazwisko: Green
Wiek: 15 lat
Data Urodzenia: 7 sierpnia 2035 roku
Dom: Ravenclaw
Klasa: V
Różdżka: 13 cali, wiśnia, włos z grzywy jednorożca, sztywna, idealnie dopasowana do dłoni właściciela
Dodatkowo: Wężousty, Prefekt.

Charakter:

Jego charakteru nie da opisać się łatwo, ponieważ taki nie jest. Jest w nim wiele przeciwności i nieścisłości. Wydaje się być jedną wielką plątaniną różnych, często sprzecznych odczuć i zachowań, niemal zawsze nienormalnych i czasem nawet nie zbyt moralnych.
Zdecydowanie nie można mu przypiąć ani czerni, ani bieli…A nawet nie szarości, bo to do niego po prostu nie pasuje. Go należy podpiąć bardziej pod kategorie czerwieni, żółci, zieleni, pomarańczy… Zdecydowanie wszystkie kolory, niosące ze sobą optymizm i nadzieje są wielkim haftem na małym biało-czarnym materiale jego duszy.
Bardzo ważnym elementem, o którym należy wspomnieć, jest zdecydowanie jego niezbyt dobre zdrowie psychiczne… Albo inaczej, nie należy zapomnieć, iż Krukon to po prostu świr. Do tej opinii przyczyniły się wszelkie irracjonalne zachowania młodzieńca, takie jak godzinne leżenie w śniegu, gonienie Irytka po całym zamku ( To chyba jedyna żywa osoba, którą ten Poltegreist stara się unikać), wchodzenie na dach wierzy astronomicznej, gadanie samego do siebie, a nawet niekontrolowane wybuchanie śmiechem w trakcie eliksirów, kiedy to przypadkiem zaciął się nożykiem. Niektórzy twierdzą nawet, że ten chłopak jest niebezpieczny, jednak nie jest prawdą. Jest niezwykle pokojowym człowiekiem, sam Necro natomiast twierdzi iż jest „ Samosadystycznym świrem o pacyfistycznym nastawieniu”…

Niektórzy bardzo „mądrzy” uczniowie uważają Necro za głupiego idiotę, porąbanego świra. Nawet nie wiedzą jak się mylą.
Green jest niezwykle inteligentnym i błyskotliwym uczniem, a jego wiedza o eliksirach już niejednokrotnie uratowała niejeden kociołek przed eksplozją. W groźnych sytuacjach potrafi zachować zimną krew, potrafi szybko działać i podejmować ryzykowne decyzje. Wiele nauczycieli dostrzegło jego nienaganną pewność siebie. I był to jeden z powodów, dla których został prefektem.
Wbrew temu, co nauczyciele uważają, Krupon złamał niewiarygodnie wiele przepisów szkolnych. Od tych niewinnych, jak przemycanie gryzących frisbee i łajnobomb, przez nielegalne wypady do Hogasmeade i zakazanego lasu, aż do używania zaklęć na korytarzach i to nie koniecznie tych niewinnych… Zazwyczaj były to zaklęcia stosowane typowo do walk czarodziejów… W końcu jakoś musiał się bronić. Na całe szczęście niemal nigdy nie został złapany, bo inaczej już dawno by go ze szkoły wylali.
Necro jest niebywałym optymistą. Potrafi się cieszyć każdą chwilą życia, Choć jeszcze w zeszłym roku po śmierci jego brata wydawało się to niemożliwym…, i brać z niego jak najwięcej.


Wygląd:

Nie można zaprzeczyć, że pomimo swej drobnej budowy ciała, Green jest przystojnym młodym człowiekiem. Jego delikatna twarz przyozdobiona jest lekkim, niemal nieśmiałym, aczkolwiek szaleńczym uśmieszkiem, który posiada w sobie jakiś zwalający z nóg urok. Na drobnym nosie osadzone są okulary w cienkich, czarnych oprawkach, które złośliwie cały czas zjeżdżają mu na sam czubek nosa. Za okularami chowają się duże, błękitne oczy, głębokie jak dno oceanu, niemal cały czas zamyślone, roziskrzone i rozbawione. Białe niczym śnie, zadbane włosy sięgające mu do pasa, kaskadami opadają na jego plecy i twarz, dodając my uroku
Oddalając się możemy dostrzec, oprócz jego twarzy, także jego ciało.
Jest bardzo chudy, w sumie aż za chudy, co jest skutkiem długiej depresji po śmierci brata, i niski. Zazwyczaj można go dostrzec w mundurku szkolnym przyozdobionym w kolory Ravenclawu, a także od tego roku w błyszczącą odznakę prefekta.
Poza mundurkiem jednak także posiada ubrania. Są to zazwyczaj długie, czarne swetry, z rękawami zdecydowanie zbyt długimi, czarne jeansy, czarne i białe koszule, a zimą także czarny płaszcz, rękawiczki i kapelusz.
Jego wygląd niejednokrotnie sprawiał, iż biedny Necro stawał się centrum zainteresowania dziewczyn, będąc stale narażonym na wszelkiego rodzaju flirty i podrywy, jednak na wszelkie tego typu działania pozostawał obojętny i chłodny stwierdzając, iż dziewczyny zdecydowanie go nie kręcą.


Dodatkowe:

- Jego ulubionym zajęciem w czasie zimy jest leżenie w śniegu godzinami. Uważa, iż jest to nad wyraz odprężające.
- Necro w przeciwieństwie do innych ludzi bardzo lubi niepogodę. Według niego jest o wiele lepsza od słońca.
- Jedynym zjawiskiem niepogody, której Green nie lubi jest… Burza. Nienawidzi burzy… A raczej się jej boi…
- Zawsze do łazienki prefektów przychodzi w godzinach nocnych. Wtedy jest pewność, że nikogo tam nie będzie, a ten będzie mógł się zrelaksować.
- Posiada jadowitego węża koralowego imieniem Serped. Chłopczyk ten jest jednak bardzo grzeczny i nie kąsa
- Nie wstydzi się swej umiejętności. Wręcz przeciwnie, niejednokrotnie już rozmawiał z Serpedem publicznie.
- Jest uzależniony do czekolady w każdej postaci: Od cukierków, przed tabliczki, aż po torty…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz